Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Rowery czasowe/triathlonowe Ridley

W świecie sportów wytrzymałościowych, takich jak triathlon czy jazda na czas, kluczowym elementem sukcesu jest sprzęt. Właśnie z myślą o tych dyscyplinach belgijska firma Ridley stworzyła swoje rowery czasowe i triathlonowe, które zdobywają coraz większą popularność wśród zawodników.

Ridley to marka z długoletnią tradycją, która od lat dostarcza rowerzystom wysokiej jakości sprzęt. Firma założona została w 1990 roku przez Jochena Aertsa, który początkowo zajmował się produkcją ram dla innych marek. W 1997 roku Ridley rozpoczął własną produkcję rowerów, a dziś jest jednym z liderów rynku, zarówno pod względem technologii, jak i designu.

Wydajność oraz komfort jazdy

Najważniejszym celem twórców rowerów Ridley jest osiągnięcie jak największej wydajności oraz komfortu jazdy. Dlatego też rowery czasowe i triathlonowe tej marki charakteryzują się przede wszystkim aerodynamiką oraz niską wagą. Osiągnięcie tych cech jest możliwe dzięki zastosowaniu zaawansowanych technologii oraz innowacyjnych materiałów.

Włókno węglowe, z którego wykonane są ramy rowerów Ridley, to materiał o wysokiej wytrzymałości i niskiej masie. Dzięki temu rowery czasowe i triathlonowe tej marki są nie tylko lekkie, ale również sztywne, co pozwala na efektywniejsze przenoszenie energii podczas pedałowania.

Aerodynamika to kolejny aspekt, na który zwracają uwagę konstruktorzy rowerów Ridley. W modelach czasowych i triathlonowych firma stosuje specjalne kształty ramy oraz komponentów, które minimalizują opór powietrza. Przykładem takiego rozwiązania jest integracja hamulców w strukturę ramy czy wykorzystanie profilowanych kierownic.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl